KASTAMONU AZDAVAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Barış TEPECİK'in 10 Kasım ATATÜRK'ü Anma Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Barış TEPECİK'in 10 Kasım ATATÜRK'ü Anma Günü Mesajı

Kurtuluş destanımızın başkahramanı, dünya devletlerinin örnek aldığı Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ebediyete irtihalinin 85. yıl dönümünde saygı, şükran ve özlemle anıyoruz.

Her şartta milletine koşulsuz güvenen, varlığını milletine adayan, milli iradeyi her şeyin üstünde tutarak ülkemizi muasır medeniyet seviyesine ulaştırmayı amaç edinen ATATÜRK; milli ve manevi değerlerin ışığında, aklın ve bilimin yol göstericiliğinde halkını bu ideal etrafında birleştirmeyi başarmış bir liderdir.

En büyük mirası olan Cumhuriyeti; geleceğin teminatı olan çocuklarımıza, gençlerimize emanet ederek onlara duyduğu güveni en iyi şekilde ifade etmiş bir başöğretmendir.

Bugün eğitim camiası olarak bizlere düşen görev, nesillerimizin geleceğe umutla bakabilmesi için tüm imkânları seferber ederek Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve emanet ettiği Cumhuriyet başta olmak üzere tüm değerlere sahip çıkma azminde ve kararlılığında olmaktır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü vesilesiyle başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bu toprakların bizlere vatan olarak kalabilmesi için fedakârca canlarını ortaya koymuş tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor; gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

Barış TEPECİK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Merkez Mahallesi Kumru Sokak No 2 Azdavay/KASTAMONU - 0 366 717 12 14

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.