KASTAMONU AZDAVAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış TEPECİK'in Yıl Sonu Mesajı

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Noktalandı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış TEPECİK'in Yıl Sonu Mesajı

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılını Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde noktalamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mutlulukla tüm paydaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Ayrıca vefakar ve özveriyle çalışan okul yöneticilerimize,öğretmenlerimize ve yardımcı personellerimize şükranlarımı sunuyorum.

Sevgili Öğrencilerim, 

Bir yıl boyunca göstermiş olduğunuz gayret ve çalışmalarınızın sonunda yaşadığınız karne sevincini yürekten paylaşıyor, yeni eğitim öğretim yılına enerji ve başarı dolu başlangıç yapmanızı diliyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Gerek salgın döneminde gerekse de salgından sonra göstermiş özveri ve çabayı biliyor, en kalbi duygularımla emeğinizin karşısında ellerinizden öpüyorum.Yeni eğitim öğretim yılında da aynı azim ve kararlılıkla  çalışacağımıza inancım tamdır. Bu vesile ile iyi tatiller diliyorum.

Değerli veliler,

Sizlerden tek bir dileğimiz olacak, çocuklarımızla daha kaliteli zamanlar geçiriniz. Birlikte işler yapmak, kitap okumak, yürüyüş yapmak çocuklarımızdaki benliği ortaya çıkaracak ve değerli olduğunu hissettirecektir..

Eğitim kalitesini yükseltmek için çalışan başta Azdavay Kaymakamlığımıza, belediyemize ve tüm kamu kurumlarına yürekten şükranlarımı sunarak iyi tatiller diliyorum.

Ayrıca 18-19 Haziran tarihlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek olan 12. sınıf öğrencilerimize de başarılar diliyorum.

Barış TEPECİK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Merkez Mahallesi Kumru Sokak No 2 Azdavay/KASTAMONU - 0 366 717 12 14

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.