KASTAMONU
AZDAVAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünde Kahraman Şehitlerimizi Saygıyla Anıyoruz.
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünde kahraman şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümü dolayısıyla Azdavay Belediyesi Konferans Salonunda Azdavay Çok Programlı Lisesinin hazırlamış olduğu gösteri sergilendi. Gösteri protokolün ve katılımcıların takdirini topladı.![18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünde Kahraman Şehitlerimizi Saygıyla Anıyoruz.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/21091538_20190318_165102.jpg)